- Forum Dacia -

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Interviu Dani (SDA)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Vizitator

Vizitator
Salut,
1. Hai sa ne cunoastem mai bine, te rog sa ne spui cateva cuvinte despre tine (M/F ? Cati ani ai ? De unde esti si unde locuiesti acum ? Cu ce te ocupi ? De cat timp joci travian ? Ce faci , cand nu joci travian ?)

Sunt barbat, 46 ani si stau in Arad, Romania....manager si jurist la o firma de comert...
Joc travian de 6 ani...mai exact din 2007 ...cand nu joc travian fac afaceri si calatoresc(am fost pe 5 continente...peste 20 tari vizitate)

2. Sunt multi jucatori care vor intra in finala de travian 2013 fara experienta finale trecute, te rog sa ne spui in mare cum au stat lucrurile pe acel server.
Pe finala 2012...stiu cam toti cum a fost...razboi din prima saptamana de server...pana la final....rusii au fost uniti si disciplinati si au castigat fara probleme !

3. Ce consideri ca ai facut gresit sau puteai face mai bine ?
eu am jucat deff si la populatie....eu zic ca am jucat bine ca am realizat ce mi-am propus...adica peste 500k deff facut si locul 5 populatie (singurul roman ce a luat un premiu-Samsung Galaxy SIII-64GB

4. Ce lectie crezi ca putem invata din jocul rusilor ?
avem nevoie de disciplina si organizare....si binenteles sa fim foarte activi

5. Poti sa dai cateva exemple de strategie avansata pe care rusii au aplicat-o finala trecuta ?
nu vreau sa analizez jocul lor....dar cel mai important este ca au pus stapanire pe zona gri in toate cadranele foarte repede

6. Ce crezi ca ar trebui sa faca echipa Romaniei in finala care urmeaza pentru a putea invinge o alianta ruseasca care se pare ca nu a mai fost invina pana acum?
cel mai important este sa fie o diplomatie impecabila...adica toti contra rusilor si sa nu mai lasam ca zona gri sa fie dominata de ei....dar singuri nu avem cum

7. Ce ti-ai propuis sa faci tu in finala 2013/2014 ?
la fel ca finala trecuta....deff pt un ofender(l-g,simina...eventual fanezu)

Iti multumesc si iti urez de pe acum mult success !

Subiecte similare

-

» News Reporter - Sedinte foto
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Niciun comentariu.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum